Kancelaria Radców Prawnych Ciach, Rogulski Spółka Partnerska została założona przez radcę prawnego Konrada Ciacha i radcę prawnego Krzysztofa Rogulskiego. Pierwotnie, każdy z radców prawnych prowadził swoją kancelarię radcy prawnego, lecz z czasem doszliśmy do wniosku, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć Kancelarię, która zapewni kompleksową obsługę naszym Klientom.
Kancelaria świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną (doradztwo prawne) tak dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją Klientów w postępowaniach sądowych i windykacyjnych, przygotowywaniem pism procesowych, wniosków, umów, porozumień, regulaminów i innych dokumentów wymaganych przez Klientów, przygotowywaniem opinii prawnych, jak również udzielaniem porad prawnych.

Obaj radcowie prawni tworzący Kancelarię posiadają bogate doświadczenia w świadczeniu pomocy prawnej, zdobyte poprzez lata pracy w kilku poznańskich kancelariach radców prawnych.

Kancelaria na stałe współpracuje z innymi kancelariami radcowskimi, adwokackimi, notarialnymi, komornikami oraz doradcami podatkowymi, co wpływa pozytywnie na poziom świadczonych przez Kancelarię swoim Klientom usług prawnych.

Radca prawny Konrad Ciach – absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację radcowską odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał w trakcie współpracy z kancelariami radcowskimi w Poznaniu. Pierwszą pracę w kancelarii radcowskiej podjął już na 3 roku studiów.

Radca prawny Krzysztof Rogulski – absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wpisany na listę radców prawnych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych oraz prawnych.